از پودر لباسشویی پرسیل 4 کیلویی در تولید رنگ ساختمانی استفاده می شود

در حالی که اکثر پودرهای شوینده از قبل صابون در آنها وجود دارد، آنها جایگزین بهتری می کنند. پودرهای شوینده دارای موادی هستند که در شستن لباس ها بسیار موثر هستند.

موادی مانند کلسیم و منیزیم سازنده های پودر لباسشویی پرسیل 4 کیلویی را تشکیل می دهند. این سازنده ها آب را نرم می کنند و پودر شوینده را کارآمدتر می کنند.

آنها همچنین از باقی ماندن کف صابون و نمک های نامحلول روی لباس شما جلوگیری می کنند. این سازنده ها روی سطح لباس شما کار می کنند و روغن و گریس را به قطعات کوچک تقسیم می کنند.

این کار تمیز کردن آنها را آسان تر می کند. پودرهای شوینده به افزایش عمر لباس شما کمک می کنند. هنگامی که از پودر شوینده ای مانند پودر لباسشویی پرسیل استفاده می کنید، پودر نمک های نامحلول را که می تواند روی لباس شما بماند، از بین می برد.

مواد شوینده

این کار پس از شستن لکه یا اثری روی لباس شما باقی نمی گذارد. این به افزایش عمر لباس شما کمک می کند. پودرهای شوینده ممکن است در مقایسه با سایر گزینه ها مقرون به صرفه تر باشند. علاوه بر این، پودرهای شوینده به راحتی در بازار موجود است.

بزرگترین مزیت پودرهای شوینده زبری آنهاست. آنها به پاک کردن لکه های دشوار به راحتی کمک می کنند. فرقی نمی‌کند لباس‌هایتان را در ماشین لباسشویی بشویید یا با دست، پودرها روی لکه اثر می‌گذارند و به راحتی آن‌ها را از بین می‌برند.

ترفند در استفاده درست از آن نهفته است. برای لکه های سخت، ابتدا محل را تمیز کنید. ناحیه لکه دار را مرطوب کنید و ½ قاشق چایخوری بپاشید.

مواد شوینده مستقیم روی آن دوباره محل را مرطوب کنید و به آرامی با انگشتان خود بمالید تا روی آن کار کنید. سپس لباس خود را در محلولی از ½ سطل آب و 1 قاشق چایخوری خیس کنید.

مواد شوینده به مدت 30-40 دقیقه سپس طبق معمول بشویید. این روش برای از بین بردن سخت ترین لکه ها به خوبی کار می کند.

پودرهای شوینده مواد شیمیایی خشن ندارند: لباس های شما در تماس مستقیم با پوست شما هستند. بنابراین، استفاده از شوینده ای که برای پوست شما ایمن باشد، مهم است.

پودرهای شوینده اغلب بی خطر هستند، زیرا حاوی مواد شیمیایی خشن نیستند که باعث ایجاد حساسیت پوستی شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.