استفاده از تراکتور در ساخت استخر

اگر بتوانید فقط یک وسیله نقلیه در کل دنیا داشته باشید، چه چیزی را انتخاب می کنید؟ بسیاری از ما یک ماشین اسپرت شگفت انگیز یا حتی یک ماشین مسابقه را انتخاب می کنیم. برخی به دنبال یک خودروی چهار چرخ متحرک یا پیکاپ می روند. با توجه به انتخاب مطلقاً هر وسیله نقلیه ای، فکر می کنم ممکن است به سراغ تراکتور بروم. با داشتن یک موتور دیزلی قدرتمند و لاستیک های بزرگ و درشت، می توانستم به هر جایی بروم و هر کاری انجام دهم! تراکتور واقعا وسایل نقلیه شگفت انگیزی هستند، اما آیا تا به حال توقف کرده اید تا به این فکر کنید که چه چیزی آنها را بسیار عالی می کند؟ بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم!

عکس: اولین تراکتورها چیزی بیشتر از جایگزینی برای حیوانات مزرعه نبودند: تنها کاری که می توانستند انجام دهند کشیدن اشیا بود. تراکتورهای مدرن می توانند کارهای بیشتری انجام دهند.

تراکتور رومانی، زیرا دارای یک تیک آف قدرت (محور چرخان قدرت در عقب) و اتصالات جلو و عقب (بالابرهای هیدرولیک در جلو و عقب) هستند. این جان دیر در حال بریدن پرچین در استافوردشایر انگلستان با ابزار زرد رنگی است که به پشت آن وصل شده است.

اگر تا به حال در ترافیک آهسته پشت یکی گیر کرده اید، احتمالا فکر می کنید تراکتور یک مزاحم است – اما این به سختی یک تعریف است! کلمه “تراکتور” مربوط به کلماتی مانند “کشش” و “کشش” از کلمه لاتین به معنای کشیدن (کشیدن) است: تراکتور اساساً ماشینی است که برای کشیدن چیزها به سمت خود طراحی شده است، معمولاً بسیار آهسته و مطمئن.

 

تریلی تراکتور، تراکتورها هم برای کشیدن بارهای سنگین و هم برای نیرو دادن به وسایل (گاوآهن، تریلر و انواع دیگر ماشین‌ها) که به پشت متصل می‌شوند طراحی شده‌اند. این تراکتور جان دیر هر دو را به طور همزمان انجام می دهد: تراکتور ماشین آلات داخل یونجه گیر را که پشت خود می کشد نیرو می دهد.

قبل از آمدن تراکتورها، اسب‌ها زندگی را برای کشاورزان بسیار آسان‌تر می‌کردند، اما تنها کاری که می‌توانستند انجام دهند این بود که چیزهایی را بکشند.

از آنجا که تراکتورهای اولیه صرفاً جایگزینی برای اسب ها بودند، کشیدن اشیا همان چیزی بود که بیشتر برای آن استفاده می شد. سوخت آن تراکتورهای اولیه از زغال سنگ استفاده می شد و به عنوان موتورهای کششی بخار شناخته می شد. آنها شبیه لوکوموتیوهای بخار کوچک با چرخ‌های فلزی بزرگ و مستحکم به نظر می‌رسیدند که می‌توانستند در جاده‌ها غلت بزنند و اولین بار در اواخر قرن نوزدهم ظاهر شدند.

دیدن یکی از این جانوران چوب‌دار اولیه که با موتور زغال‌سنگ کار می‌کرد، چیزی بود که هنری فورد واقعاً الهام‌بخش ساخت تراکتورهای خودش بود. همانطور که بعداً در زندگی نامه خود، زندگی و کار من به یاد آورد:

خرید تراکتور دست دوم من کاملاً مطمئن بودم که اسب‌ها، با توجه به تمام زحمتی که برای حضور در آن‌ها و هزینه‌های غذا دادن به آن‌ها می‌شد، به دست نمی‌آیند. کار بدیهی که باید انجام داد طراحی و ساخت موتور بخاری بود که برای راه‌اندازی یک واگن معمولی به اندازه کافی سبک باشد.

یا کشیدن یک گاوآهن. من فکر می‌کردم که در ابتدا توسعه تراکتور مهم‌تر است. برداشتن سختی‌های مزرعه از گوشت و خون و گذاشتن آن روی فولاد و موتور، همیشگی‌ترین آرزوی من بوده است.»

  • منابع:
    1. Tractors
  • تبلیغات: 
  1. قیمت عمده لپه روسی
  2. تخت خوابی که خواب انسان را تنظیم می کند.
  3. گنجشکی که در آلودگی هوا زنده ماند
  4. تاثیر مثبت آنتی اکسیدان موجود در دانه کنجد در سن نوجوانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.