استفاده از دوش کم مصرف در جایگاه های عرضه سوخت در هند

برخی از دوش کم مصرف از پلاستیک یا چدن ساخته شده اند. مواد پلاستیکی می توانند زباله های زیادی تولید کنند و عمر مفید کوتاهی داشته باشند.

البته در برخی از دوش های دستی می توان از شیشه های ارگانیک، پلاستیک ABS و مواد دیگر استفاده کرد. با این حال، انتخاب سر دوش از چدن توصیه نمی شود که به راحتی زنگ می زند.

بسیاری از خریداران از خرید این سر دوش پشیمان شدند. زیرا زمان زیادی طول کشید تا شروع به زنگ زدن کند. حتی اگر زشت به نظر برسد، خروجی آب را نیز مسدود می کند، بهترین حالت اگر کل دوش خراب باشد.

در حال حاضر بهترین ماده سر دوش مسی خالص است. اگر در بازار خوب است، پس بیشتر آن از مس خالص ساخته شده است. اگر سر دوش نشتی داشت چه باید کرد؟

دوش

خروجی سر دوش را با کف دست خود بپوشانید و دهان خود را به ورودی آب بکشید تا بررسی کنید که آیا نشتی آب وجود دارد یا خیر. اگر نشتی وجود داشته باشد، سر دوش نشتی دارد.

وقتی سر دوش با آب جاری است کمی به یک طرف کج می شود، وقتی آب تخلیه می شود به راحتی می توان متوجه شد که سر دوش جریان دارد یا خیر.

سر دوش های چند منظوره زمانی که دو برابر کار می کنند به راحتی نشت می کنند. برخی از سرهای دوش تنها در یک الگوی نشتی ندارند، اما به سختی می توان تضمین کرد که هنگام کارکرد دوگانه نشتی ندارند.

نشتی روی گوی فرمان سر دوش را تعمیر کنید. راه حل: ابتدا پیچ سر دوش را از حلقه فرمان باز کنید، حلقه O یا مشابه آن را داخل آن قرار دهید و آن را جایگزین کنید و سپس سر دوش را به حالت اولیه خود بچرخانید.

نشتی در محل اتصال دسته سر دوش رخ می دهد. راه حل: شیلنگ و شیر دوش مناسب را با توجه به مشخصات انتخاب کنید، حلقه لاستیکی را جایگزین کرده و آن را در جای خود قرار دهید.

ابتدا از انبردست برای باز کردن پیچ دسته سر دوش از شلنگ استفاده کنید. نخ های دسته سر دوش را تمیز کرده و چسب مخصوصی به لوله آب بزنید یا لوله آب را با چسب مخصوص به اطراف ببندید. سپس دوش را بچرخانید و سفت کنید، سپس چسب و چسب اضافی را بردارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.