استفاده از رنگ حفاظ ساختمان در ضد آب کردن کشتی های مسافربری

رنگ حفاظ ساختمان گروه جداگانه ای از مصالح ساختمانی را تشکیل می دهند. ترکیب و دامنه آنها می تواند کاملاً متفاوت باشد. صدها و هزاران سایه به طراح کمک می کند تا از آن به طور گسترده در فضای داخلی خانه استفاده کند.

با توجه به خواص آنها، رنگ حفاظ ساختمان را می توان به رنگ ها و رنگ حفاظ ساختمان نسبت داد. آنها از خشک کردن یا رزین های طبیعی رقیق شده در حلال ها ساخته می شوند و یک لایه سخت تشکیل می دهند که نور را از خود عبور نمی دهد.

آنها روی فلز، چوب و هر پایه ای از مواد معدنی قرار می گیرند. برای محافظت از پوشش تزئینی چنین سطوحی معمولاً از رنگ حفاظ ساختمان سفید یا رنگی استفاده می شود.

در روسیه، رنگ حفاظ ساختمان سفید به عنوان رنگ طبقه بندی می شوند و به آنها لعاب می گویند. ترکیب مینای دندان شامل مخلوطی از لاک و رنگدانه است. چنین ترکیباتی با دوام، استحکام و زیبایی مشخص می شود.

رنگ

 

با توجه به تعداد اجزا، رنگ حفاظ ساختمان به گروه هایی تقسیم می شوند. امروزه در بازارها می توانید رنگ حفاظ ساختمان بیش از یک جزء را خریداری کنید. محلول دو جزئی در زندگی روزمره استفاده نمی شود، اگرچه ما اغلب در تعمیر پارکت از لاک های اسیدی استفاده می کنیم.

هنگام انتخاب رنگ حفاظ ساختمان باید به دوستی محیطی آنها توجه کرد. در میان آنها مواد بی بو و سمی وجود دارد که بر پایه آب ساخته می شوند.

رنگ حفاظ ساختمان حاوی حلال های آلی بوی قوی دارند، بنابراین توصیه می شود که در حین رنگ آمیزی به طور مداوم اتاق را تهویه کنید.

اخیراً رنگ حفاظ ساختمان بیشتری تولید شده است که چنین حلال هایی ندارند و از آتش محافظت می شوند که کار با اندام های تنفسی باز را امکان پذیر می کند.

هنگام انتخاب رنگ حفاظ ساختمان به محل استفاده از آن توجه کنید. در اینجا چهار گروه اصلی وجود دارد. در همان ابتدا رنگ حفاظ ساختمان وجود دارد.

اکنون برای تکمیل کف از آکریلات پلی اورتان یک جزئی استفاده می کنند که می توان از آن برای پوشش مبلمان و سایر محصولات چوبی استفاده کرد.

گروه بعدی رنگ حفاظ قایق هستند. تفاوت آنها در استحکام خوب و مقاومت در برابر تأثیرات جوی است. آنها برای تکمیل محصولاتی که در فضای باز هستند و در معرض سرما، باران و برف هستند استفاده می شود.

رنگ حفاظ تزئینی و محافظ در فضای باز بزرگترین گروه هستند. همچنین گروهی از رنگ حفاظها به طور خاص برای استفاده روی مبلمان وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.