استفاده از زغال سکه ای عمده در آتش سوزی های اخیر در ترکیه

زغال سکه ای عمده نوعی زغال چوب است که منشا آن ژاپن است، اگرچه اکنون در سراسر ایالات متحده محبوب است. به طور سنتی با استفاده از بلوط ubamegashi تولید می شود، بسیار تمیز، بسیار داغ و برای مدت طولانی می سوزد و آن را به گزینه ای عالی برای کباب کردن تبدیل می کند.

همه این ویژگی های عالی قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر انواع زغال دارند، با قیمت یک تکه بینچوتان چندین دلار. این به این دلیل است که بیشتر بینچوتان وارداتی به ایالات متحده از حراهای در خطر انقراض مالزی می آید.

زغال تایلندی: زغال چوب تایلندی یک محصول نسبتاً جدید به دنیای کباب کردن است و پیدا کردن آن ممکن است کمی سخت باشد. این محصول که توسط سرآشپز مشهور اندی ریکر ساخته شده است، از چوب میوه رامبوتان در باغ های میوه پایدار استفاده می کند.

نتیجه زغال سنگ کلوخه ای شبیه به بینچوتان در حرارت و زمان سوختن با کسری از هزینه است. با این حال، روشن کردن آن ممکن است کمی دشوار باشد.

زغال

ویژگی هایی که باید در بهترین زغال چوب جستجو کنید، قبل از انتخاب زغال چوب برای کباب کردن در فضای باز، چند دقیقه ای را صرف آموزش در مورد مهم ترین ملاحظات خرید کنید که باید در نظر داشته باشید.

کاملاً طبیعی و 100 درصد چوب سخت، دو برچسبی هستند که اغلب روی بسته بندی های زغال چوب برای تبلیغ محصولات تمیز سوز ظاهر می شوند.

کاملاً طبیعی: اکثر مردم فکر می‌کنند که کاملاً طبیعی به این معنی است که محصولات ایمن، بهداشتی و سازگار با محیط‌زیست هستند، اما برچسب «تمام طبیعی» ممکن است کمتر از آن چیزی باشد که برخی مصرف‌کنندگان فکر می‌کنند سودمند باشد.

کاملاً طبیعی صرفاً به این معنی است که هیچ ماده مصنوعی (ساخت بشر) در تولید محصول زغال چوب استفاده نشده است. با این حال، زغال چوب و بریکت های زغال چوب معمولاً هیچ ماده مصنوعی ندارند، زیرا مواد معمولی مانند کربن، چوب، زغال سنگ و احتمالاً نشاسته و بوراکس همگی به طور طبیعی وجود دارند.

100 درصد چوب سخت: این برچسب اغلب بر روی محصولات زغال چوب و بریکت های زغال چوب با کیفیت بالاتر ظاهر می شود. با این حال، خریداران نباید این را اشتباه بگیرند و بدانند محصول 100 درصد زغال چوب است.

این ادعا بیان می کند که محصول زغال چوب با استفاده از خاک اره، پالت های چوبی یا سایر چوب های ضایعاتی یا مخلوط با زغال سنگ آنتراسیت تولید نشده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.