استفاده از سنگ مصنوعی در بانوان موجب دفع انرژی منفی در آنها می شود

در صنعت مبلمان ابتدا از سنگ مصنوعی برای ساخت کانتر استفاده می شد. متعاقباً مبلمان بار، میزهای حمام و همچنین قفسه ها و قفسه ها از آن شروع به ساخت کردند.

اغلب، یک کانتر سنگ مصنوعی با یک سینک یکپارچه ساخته شده از همان مواد سفارش داده می شود. سنگ اکریلیک امکان نصب بدون درز سینک را فراهم می کند. در مورد سنگ کوارتز می توان سینک را طوری تعبیه کرد که درز آن به سختی قابل مشاهده باشد.

خواص سنگ مصنوعی اجازه می دهد تا از آن به عنوان یک ماده همه کاره برای تزئین حمام استفاده شود. میزهای رومیزی با سینک یکپارچه، قفسه ها، سینی دوش، قفسه حوله در واقع، تمام مبلمان و سایر وسایل داخلی حمام را می توان از سنگ مصنوعی ساخت.

با توجه به اینکه سطوح کوارتز و اکریلیک رطوبت را جذب نمی کنند و مستعد لکه های کپک و مرطوب نیستند، این ماده یک گزینه عالی برای سرویس های بهداشتی، حمام و دوش است.

روکش دیوار با سنگ مصنوعی اغلب در آشپزخانه ها، حمام ها و اتاق های توالت انجام می شود. برای این منظور می توان از ورق هایی با ضخامت کمتر نسبت به ساخت میزها استفاده کرد: آگلومره کوارتز 13 میلی متر، سنگ اکریلیک 4، 6 و 9 میلی متر.

سنگ

دیوارهای پوشیده شده با سنگ مصنوعی راه حل خوب و کاربردی برای سالن ها و سایر اماکن مراکز خرید، فرودگاه ها، ایستگاه های قطار، هتل ها، ایستگاه های مترو می باشد.

طاقچه های ساخته شده از سنگ مصنوعی، طاقچه های پنجره بعد از میزهای آشپزخانه، دومین سنگ مصنوعی محبوب هستند. پلاستیک، چوب و سایر مواد از نظر عملکرد و جلوه تزئینی نمی توانند با سنگ اکریلیک و کوارتز رقابت کنند.

زیبا، بادوام و مستحکم، بدون نیاز به مراقبت ویژه و تمیز کردن آسان، طاقچه های ساخته شده از سنگ مصنوعی از لوازم جانبی معمول بازشوهای پنجره به دکوراسیون اتاق تبدیل می شود.

یک مزیت بزرگ، امکانات گسترده برای انتخاب رنگ و الگوی سنگ است که به معماران و طراحان اجازه می دهد تا راه حل های رنگی جالبی را پیاده سازی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.