استفاده از سنگ مصنوعی کورین ایرانی در ساخت کامپوزیت دندان

سنگ مصنوعی کورین ایرانی بیش از 100 سایه رنگ از جمله رنگ های غنی و یکدست دارد. بنابراین، اغلب توسط طراحان هنگام ایجاد فضای داخلی استفاده می شود.

از این مواد می توان جلو پنجره، سینک ظرفشویی، میله پیشخوان، لامپ و مبلمان ساخت. تولید کننده ضمانتی می دهد که بر اساس آن مسئولیت رفع عیوب ساخت ظرف 10 سال پس از خرید محصول بر عهده وی است.

میز سنگ مصنوعی Corian به یک دکوراسیون عالی برای آشپزخانه و حمام تبدیل می شود. در این برند مواد مرغوب و بادوام با بافت سطحی بسیار زیبا تولید می شود که مقاومت آن در برابر تنش های مکانیکی افزایش یافته است.

پیشخوان ساخته شده از سنگ مصنوعی کورین با قیمت پایین: در کاتالوگ فروشگاه اینترنتی ما چندین ده کانتر ساخته شده از سنگ این برند را پیدا خواهید کرد. هر کدام از آنها سایه منحصر به فردی دارند و در هر اندازه ای قابل ساخت هستند.

سنگ

یکی دیگر از مزیت های مهم محصولات کوریان قیمت جذاب آنهاست. از کانترهای سنگ طبیعی پایین تر است. اما هم از نظر زیبایی و هم از نظر خواص کاربردی، سنگ مصنوعی چندان دست کمی از سنگ طبیعی ندارد!

مزایای اصلی: بادوام ساخته شده از کریستال های کوارتز بسیار سخت، ظاهر خود را برای سال ها حفظ می کند، قادر به مقاومت در برابر ضربه است و نمی توانید از خراشیدن آن ترسید. همچنین قادر به تحمل دمای بالا است.

ساده در نگهداری: برخلاف سایر مواد، هرگز مجبور نیستید سطح کورین را آب بندی، صیقل دهید یا مجدداً تمیز کنید تا براق بماند. این سنگ به راحتی با آب و صابون تمیز می شود و نیازی به استفاده از درزگیر یا واکس ندارد.

بهداشتی سنگ کورین غیر متخلخل و بهداشتی است. منافذ بسته آن اجازه نفوذ مایع به داخل را نمی دهد و همین امر تمیز کردن آن را آسان می کند. باکتری ها و کپک ها نمی توانند روی چنین سطحی ریشه دوانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.