استفاده از ماسک جلبک تگودر در بانوان مانع سکته مغزی در آنها می شود

ماسک جلبک تگودر را فقط با دست های تمیز استفاده کنید، بلکه از یک برس یا کاردک مخصوص آرایشی استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا ماسک را به طور یکنواخت و بهداشتی در تمام صورت خود پخش کنید.

ماسک را به پوست اطراف چشم و لب ها نزنید. پوست این مکان‌ها نازک‌تر و حساس‌تر است و باید از ماسک‌های مخصوصی که با در نظر گرفتن ویژگی‌های آن ایجاد شده‌اند، استفاده کرد.

ماسک را دقیقا تا زمانی که دستورالعمل نیاز دارد نگه دارید. معمولا از 5-10 تا 20 دقیقه است. ماسک صورت را بیش از حد در معرض قرار ندهید، زیرا باعث خشک شدن آن می شود که برای پوست فایده ای ندارد و علاوه بر این، برداشتن آن از روی صورت را دشوار می کند.

ماسک های صورت یک راه عالی برای بهبود وضعیت پوست و افزایش جوانی آن است. نکته اصلی انتخاب ماسک مناسب و استفاده منظم از آن است. این به دستیابی به نتایج واضح و دلپذیر کمک می کند.

ماسک

ماسک صورت یک محصول مراقبت از پوست است که با ترکیبی از مواد خاصی روی صورت استفاده می شود تا اثر زیبایی یا درمانی حاصل شود.

ماسک ها به بهبود وضعیت پوست، مرطوب کردن و پاکسازی آن، تسریع بازسازی اثر کوتاه مدت با یکبار مصرف و بهبود تدریجی پوست در طول دوره طولانی کمک می کنند.

ماسک ها برای پوست های معمولی، چرب، خشک و مختلط هستند – بسته به نوع پوست. با قرار ملاقات، ماسک های صورت به مغذی، مرطوب کننده، پاک کننده، سفید کننده و جوان کننده تقسیم می شوند.

تاریخچه ماسک های آرایشی به طور جدایی ناپذیری با ظهور و توسعه لوازم آرایشی مرتبط است. نام ملکه مصری کلئوپاترا با ماسک های شیر عسل و خاک رس سفید کننده همراه است که شامل خاک رس، عسل، خامه ترش و آب لیمو می شد.

دستور العمل های مختلفی در نقاط مختلف جهان وجود داشت و اغلب استفاده از ماسک از اجزای مختلف به اثرات اصلی مورد نظر کاهش می یافت صاف کردن رنگ پوست و سفید کردن.

برای این کار، در انگلیس از تزریق چای سیاه استفاده کردند، در بلغارستان آب سبزیجات و ماست از فلفل شیرین، در اسپانیا لوبیا آب پز. به تدریج، دستور العمل ها پیچیده تر شدند و با اجزای اضافی بیش از حد رشد کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.