استفاده از مایع لباسشویی بچه اکتیو برای براق کردن لاستیک ماشین های پورشه

شستن لباس های روزانه به دغدغه ای دائمی برای یک مادر جوان تبدیل می شود. حتی قبل از اینکه کودکی در خانواده ظاهر شود، مادر باردار برای او جهیزیه تهیه می کند پوشک، زیر پیراهن، نوار لغزنده، کلاه و سایر لباس های ریز.

برای شستن لباس های کودکان فقط از بی ضررترین مواد شوینده مانند مایع لباسشویی بچه اکتیو استفاده کنید. پوست نوزادان، به ویژه در سال اول زندگی، نازک، ظریف و به راحتی آسیب پذیر است.

به عفونت ها، محرک های شیمیایی و فیزیکی بسیار حساس است و کمتر از نفوذ مواد شیمیایی به آن محافظت می شود. سد محافظ پوست کودک هنوز به طور کامل تشکیل نشده و بسیار آسیب پذیر است.

و همه این چیزهای کوچک، حتی اگر کاملا نو باشند، باید قبل از تولد نوزاد شسته و اتو شوند. از این گذشته ، معلوم نیست چیزها قبل از فروش در چه شرایطی نگهداری می شدند.

مواد شوینده

و هنگامی که نوزادی در خانه ظاهر می شود، گاهی اوقات باید چندین بار در روز آن را بشویید و این با وجود استفاده از پوشک های مدرن.

ورود غذاهای مکمل به رژیم غذایی کودک مشکلات جدیدی را به مادر اضافه می کند مقابله با لکه های پوره ها و غلات مختلف چندان آسان نیست.

یک بی قرار کنجکاو بالغ دنیای اطرافش را می آموزد و اغلب این تحقیقات در لباس های او منعکس می شود. به طور کلی، شستن لباس و کتانی کودکان به یکی از معمولی ترین کارهای خانه در خانواده هایی با فرزندان کوچک تبدیل می شود.

بنابراین، برای محافظت در برابر اثرات مضر، لازم است تا حد امکان استفاده از مواد تحریک کننده و حساس کننده حذف شود. مواد شیمیایی خشن از شوینده های معمولی لباسشویی باعث تحریک پوست، قرمزی و واکنش های آلرژیک می شود.

بنابراین، بسیاری از مادران، به ویژه در ماه های اول، صابون سنتی را برای شستشو انتخاب می کنند توالت کودک یا لباسشویی. صابون بچه یکی از بی خطرترین محصولات برای شستن لباس کودکان به حساب می آید.

صابون های بچه معمولاً عاری از رنگ، عطر و سایر مواد بالقوه خطرناک هستند. صابون کودک یک کف غنی تشکیل می دهد که به شستن لباس های کودک کمک می کند.

لکه های تازه و کثیفی به طور موثر با صابون از لباس کودکان شسته می شوند. صابون بچه کلاسیک باعث تحریک پوست نمی شود، در حین آبکشی به خوبی از پارچه شسته می شود

در هنگام شستن لباس نوزاد چه نکاتی را باید به خاطر بسپارید:

  • لباس های نو را قبل از اولین استفاده بشویید؛
  • دستورالعمل های مراقبت روی برچسب را بخوانید.
  • کثیفی های شدید را بردارید و لباس های کودک را قبل از شستن خیس کنید یا از فناوری های ویژه در ماشین لباسشویی استفاده کنید.
  • لباس‌های کودکان را جدا از بزرگسالان بشویید و همچنین لباس‌های زیر کثیف کودکان را جدا از بزرگسالان نگهداری کنید.
  • اجازه ندهید لباس های کثیف کودک بیش از دو روز دراز بکشد.
  • از مواد شوینده بدون عطر و رنگ استفاده کنید.
  • برای حذف باکتری ها، دمای بالا یا فناوری های خاصی در ماشین لباسشویی مورد نیاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.