استفاده از چسب کاشی 25 کیلویی در تهیه ی بستنی سنتی شیراز

با توسعه کاشی های بزرگ، تنظیم گرمایش از کف و نوآوری های دائمی بازار، متخصصان باید دائماً با روندهای جدید دکوراسیون سازگار شوند و دائماً به دنبال راه حل های کامل، سریع و با کارایی بالا برای نصب کاشی کف هستند.

با معرفی چسب کاشی 25 کیلویی استفاده از روش‌ها و مواد سنتی برای کاشی‌کاری و… تقریبا منسوخ شد. در حال حاضر، به علت راحتی کاربرد و سرعت بخشیدن به فرایند پروژه، طرفداران بسیاری در صنعت ساختمان‌سازی دارد.Bostik طیف گسترده ای از محصولات را برای چسباندن انواع کاشی و سنگ از جمله سرامیک، چینی، سنگ طبیعی، فلز و شیشه در تمام اندازه های ممکن ارائه می دهد.

در ارتباط با مجموعه ای زیبا از اتصالات، متخصصان تمام راه حل های کاشی کاری را برای یک نتیجه با کیفیت بالا پیدا خواهند کرد.

ملات چسب برای کف و دیوار: پس از انجام کلیه مراحل آماده سازی تکیه گاه، انتخاب ملات ضروری است و باید با توجه به پوشش مربوطه، وضعیت (داخلی خارجی) و مقصد (دیوار کف) انجام شود.

چسب

ملات چسب Bostik، راه حلی برای تمامی سایت های ساختمانی: طیف ما انواع مختلفی از کاشی ها و سنگ ها از جمله سرامیک، چینی، سنگ طبیعی، فلز و شیشه را پوشش می دهد.

چسب های کاشی ما با بسیاری از تکیه گاه های دیوار یا کف برای سایت های ساخت و ساز داخلی یا خارجی سازگار است.

چسب ها: چسب های خمیر آماده با محصولی که می تواند بلافاصله استفاده شود، راه حلی است که در زمان صرفه جویی می کند.

ایمنی و راحتی در چیدمان از مزایای کلیدی خمیرها برای کاشی های دیواری است.

موارد کاربرد فقط برای دیوارهای داخلی: بتن، پوشش پایه سیمانی، پانل های چوبی، پوشش های گچ، گچ تخته ضد آب یا غیر ضد آب، پارتیشن کاشی گچی، پانل آماده کاشی، پارتیشن کاشی سفالی برهنه، رنگ خراشیده قدیمی، کاشی های مات قدیمی، بتن هوادهی.

طیف وسیعی از ملات های ما کاربردهای بسیاری را پوشش می دهد: تراس، استخر، آبنما، جکوزی، سونا، حمام، آشپزخانه و مناطق مشترک با ترافیک سنگین.

نصب ساده، نگهداری آسان و بسیار بادوام، محصولات با کارایی بالا ما نوآوری هایی را ارائه می دهند که می توانید به آنها اعتماد کنید.

ملات های ما به دلیل ترکیب بی نظیری از دوام، زیبایی و سهولت استفاده برای حمام، آشپزخانه و پروژه های ساختمانی بزرگ در سراسر جهان ایده آل هستند.

برای پروژه های ویژه ای که شامل عملیات تمیز کردن شیمیایی شدید، محلول های اپوکسی از Bostik عالی هستند. مقاومت آنها به آنها اجازه می دهد تا در محیط های مشمول پروتکل های تمیز کردن دقیق مانند بیمارستان ها، خانه های سالمندان، موسسات خرده فروشی، مدارس و استخرهای شنای شهری استفاده شوند.

ملات سیمان Bostik بر اساس فناوری پلیمر اصلاح شده ما ساخته شده است. افزودنی های کاربردی موجود در آنها چسبندگی، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر ترک را بهبود می بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.