استفاده از کارتریج کانن 511 در تولید سلولهای بنیادین شبه کبد

کارتریج بی پایان: بر خلاف نام آنها، کارتریج های پایان ناپذیر، درست مانند سایرین، به مرور زمان منقضی می شوند. دلیل اصلی نامگذاری این نام به کارتریج های ناتمام؛ دلیل آن این است که مخازن جوهر بزرگ هستند و نوعی مکانیسم صرفه جویی دارند.

کارتریج کانن 511 کانون قابلیت تعویض آسانی را در منزل و در شرکت ها دارند که می توانید به راحتی آن ها را شارژ کنید. همچنین در پرينت‌هاي رنگي نیز چاپ با رنگ‌هاي زنده و واقعي از اهميت بالايي برخوردار است.

فقط کارتریج های جدید و استفاده نشده LTO Ultrium 7 را می توان به عنوان کارتریج M8 آماده کرد. هنگامی که یک کارتریج به عنوان M8 آماده می شود، نمی توان آن را به L7 برگرداند.

کارتریج های پرایم M8 را فقط می توان روی درایو نوار LTO8 نوشت و خواند. درایوهای نوار LTO7 نمی توانند کارتریج های آماده شده M8 را بخوانند.

کارتریج‌های M8 را می‌توان به‌عنوان کارتریج‌های بدون پرایم (همچنین به‌عنوان «برچسب‌دار و آماده‌شده» نیز نامیده می‌شود) کارتریج داده‌ای M8 یا کارتریج‌های داده M8 آماده‌شده (کارتریج‌های M8 WORM پشتیبانی نمی‌شوند) خریداری کرد.

کارتریج

یک برچسب بارکد برای هر دو گزینه اضافه می شود. با این حال، کارتریج داده M8 در ابتدا باید در کتابخانه‌های نواری که از راه‌اندازی خودکار کارتریج‌های پرایم‌شده M8 پشتیبانی می‌کنند، در حالی که تحت کنترل برنامه‌های ISV هستند که برچسب بارکد “M8” را تشخیص می‌دهند، آماده شود.

کارتریج نوار اولین باری که روی یک درایو Tape سازگار بارگذاری می شود مقداردهی اولیه می شود و داده ها توسط برنامه ISV در ابتدای نوار نوشته می شود، گاهی اوقات “نوار برچسب گذاری” یا “نوشتن از BOT” نامیده می شود. بعد، درایو نوار چگالی رسانه را ایجاد می کند

اگر کارتریج M8 پرایم شده در کتابخانه نواری که از کارتریج های پرایم شده M8 پشتیبانی می کند مقداردهی اولیه نشده باشد، ممکن است کارتریج به طور ناخواسته و بی صدا با چگالی L7 (یعنی ظرفیت اصلی 6 ترابایت) آماده شود، حتی اگر برچسب بارکد “M8” باشد.

این فرآیند به کارتریج‌های M8 اجازه نمی‌دهد که از نوار LTO8 فقط در هنگام استفاده از نوار درایو غیر TS2280، درایو نوار LTO7 مستقل، درایو نوار LTO8 مستقل، سیستم‌افزار قبلی درایو نوار LTO8، سیستم‌افزار قبلی TS2280 Tape Drive یا نرم‌افزار قبلی ISV استفاده کنند.

ممکن است با ندانستن این که باید روی درایوهایش نصب شود، رخ دهد. کارتریج‌های M8 که به‌طور تصادفی با چگالی L7 پر می‌شوند را می‌توان در درایوهای نوار LTO7 و LTO8 خواند و نوشت. با این حال، آنها به 6 ترابایت ظرفیت بومی محدود می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.