با مصرف آلو سیاه دچار افت فشار خون و سرگیجه نمی شوید

آلو سیاه برای اولین بار در کالیفرنیا در دهه 1850 کشت شد و از یک رقم اروپایی است. این یک درخت تاج پوشش کوچکتر است که در زمان بلوغ به ارتفاع 10 تا 12 فوت می رسد.

این خودگرده افشان در اوایل بهار گل می دهد و در اوایل تا اواسط تابستان میوه می دهد. با این حال، رشد و تولید میوه زمانی که با سایر واریته ها کاشته شود، به طور قابل توجهی بهتر خواهد بود.

این تنوع به حداقل مراقبت و نگهداری نیاز دارد و برای طیف وسیعی از مناطق آب و هوایی از 4 تا 9 مناسب است، اگرچه هوای کمتر مرطوب را ترجیح می دهد.

درخت آلو سیاه گونه ای است با ارتفاع 10 تا 15 فوت و تاج پوششی که بین 8 تا 12 فوت رشد می کند. از طرف دیگر، اگر درخت آلوی کوتوله را ترجیح می دهید، می توانید این درخت را برای یک گزینه فشرده تر اما پررونق هرس کنید.

آلو سیاه را می توان در مناطق وسیعی از مناطق کشاورزی 4 تا 9 کشت کرد و اگر بخواهید فقط یکی بکارید، خود بارده است.

آلو

شما باید از کاشت این درخت در مناطقی که آب می تواند جمع شود، مانند پایین یک شیب، خودداری کنید. آنها باید زهکشی کافی برای جلوگیری از نشستن در آب راکد داشته باشند.

به طور معمول در اواسط تا اواخر تابستان میوه می دهد، همیشه بارور است، جایی که آلوها تا اوایل پاییز به رسیدن خود ادامه می دهند. شما می توانید از این درخت انتظار یک محصول خوب و ثابت داشته باشید.

Mirabelle محصولی از کشت فرانسوی است. در واقع، Mirabelle در منطقه Lorraine فرانسه ساکن است و واردات آنها به ایالات متحده غیرقانونی است، با این حال، انواع Mirabelle برای ایالات متحده موجود است تا در حیاط خلوت شما از آن لذت ببرید.

آلو Mirabelle به طور کلی محصولی دلچسب ارائه می دهد و در بسیاری از مناطق اروپا و آمریکای شمالی در مناطق آب و هوایی 5 تا 8 به خوبی رشد می کند. این درخت می تواند در زمان بلوغ با تاج پوشش V شکل به بیش از 12 فوت ارتفاع برسد.

اگر چیزی منحصر به فرد، زیبا و خوشمزه می خواهید، Mirabelle ارزش آن را دارد که به عنوان یک گزینه در نظر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.