تخمه بوداده

شرکت آراد برندینگ تخمه آفتابگردان نوعی غذا با تعداد زیادی مواد مغذی از جمله چربی غیر اشباع، پروتئین، پلی فنل ها، ویتامین ها و مواد معدنی است.

آنها در بسیاری از کاربردهای غذایی مانند روغن خوراکی یا میان وعده و غیره استفاده می شوند طرز بو دادن تخمه در ماهیتابه ، در مقایسه با سایر دانه های روغنی، تخمه آفتابگردان دارای تقریباً 31 درصد اسیدهای چرب چند غیراشباع است که 28.2٪، 25.5٪، 22.4٪، 18.1٪، 13.1٪ و 3.5٪ در دانه گلرنگ، کنجد، کتان، پنبه دانه، بادام زمینی و سویا به ترتیب فرآیند برشته کردن نوعی روش آماده سازی و عملیات حرارتی است.

جیوه قرمز در چه وسایلی است، برای ایجاد عطر و طعم مطلوب تر و همچنین کاهش یا حذف میکروب ها بر اساس استانداردهای ایمنی مواد غذایی استفاده می شود. برشته کردن شامل تعدادی از تغییرات فیزیکوشیمیایی از جمله کم آبی و واکنش های شیمیایی است. عطر حاصل از واکنش Maillard مورد پسند مصرف کنندگان است.

برعکس، دمای بالا برای برشته کردن ممکن است منجر به کاهش مواد مغذی یا عطر نامطلوب در مغز شود. علاوه بر این، حساسیت اسیدهای چرب غیراشباع به اکسیداسیون مستقیماً به درجه غیراشباع بودن بستگی دارد. بنابراین، ترکیب اسیدهای چرب باعث می شود که دانه های آفتابگردان در طول بو دادن و ذخیره سازی مستعد تخریب شوند.

لباس بلوچی ترکیبات با وزن مولکولی پایین تولید شده در فرآیند اکسیداسیون می تواند منجر به بد طعم شدن دانه ها شود و دانه ها را برای مصرف کنندگان غیرقابل قبول کند و همچنین نمی تواند به عنوان مواد صنعتی یا غذایی استفاده شود. بنابراین لازم است علاوه بر طعم مطلوب، دما و زمان تفت بهینه نیز در نظر گرفته شود.

  • منابع:
    1. Influence of Roasting Condition on Flavor Profile of Sunflower Seeds: A flavoromics approach

  • تبلیغات:
  1. تاثیرات استفاده از سگ های درمانی
  2. به راحتی می توانید به مدیتیشن طول عمر خود را افزایش دهید
  3. حساسیت دارا بودن بادام زمینی برای کودکان و خطر آن
  4. بادام مغذی برای مفید بودن بدن در طول روز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.