تماشاگران فوتبال با کفش مردانه بروکس بازیکنان تیم مقابل را به باد کتک گرفتند

کفش مردانه بروکس تابستانه دارای کفی صاف از جوت است. قسمت بالایی آنها از پنبه سبک، بوم، جین ساخته شده است. اغلب اسپادری‌های مردانه با توری یا طناب در نوک پا تزئین می‌شوند. آنها با شورت، پیراهن های سبک و شلوارهای نازک روشن (بدون جوراب) پوشیده می شوند.

وقتی صحبت از کفش های مردانه شد، نمی توانید صندل ها را نادیده بگیرید. برای بسیاری از مردان، وجود صندل در کمد لباس موضوعی بسیار بحث برانگیز است.

با این حال صندل های مردانه جایی برای بودن دارند. این کفش ها گزینه بسیار مناسبی برای تفریحات غیرفعال در فصل گرما هستند. ساخته شده از چرم یا پارچه، با لباس های تابستانی روی پاهای برهنه پوشیده می شود.

بروگ در چرم قهوه ای: این کفش خشن که در ایرلند به عنوان یک کفش کار برای کسانی که در پشت چمن باتلاق ها راه می رفتند، به ستون اصلی جنتلمن مدرن تبدیل شد، تغییر کرد و نام بروگ را به خود اختصاص داد. چیزی که در مورد کفش منحصر به فرد است، تطبیق پذیری آن است.

کفش

از ویژگی های بارز طرح سنتی، سوراخ هایی به شکل الگو در امتداد خط دوخت (پرفوراسیون) است که سایر کفش های مردانه فاقد آن هستند.

یک جفت بروگ چرمی قهوه ای با هر سایه ای به راحتی در کمد لباس پیدا می کند و به خوبی با لباس های شیک و غیر رسمی با سایه های مختلف ترکیب می شود.

برای کسانی که سبک کلاسیک ساده را ترجیح می دهند، بروگ قهوه ای ایده آل است. به عنوان یک گزینه، آنها بسیار زیبا با یک پیراهن دکمه دار سفید و شلوار جین تیره ترکیب می شوند.

با این حال، باید بدانید که مراقبت از کفش های ساخته شده از چرم در سایه های روشن تر قهوه ای باید دقیق تر باشد. کفش های چرمی نیاز به توجه ویژه دارند.

تیم کوپر، سازنده اصلی کفش در الیور سوینی می‌گوید برای انتخاب پولیش مناسب برای چکمه‌هایتان، برچسب را با دقت بخوانید. مراقبت خوب از کفش های چرمی از مواد طبیعی تشکیل شده است: موم زنبور عسل، موم کارناوبا و غیره. آنها پوست را تغذیه می کنند، مرطوب می کنند، از خشک شدن بیش از حد، ترک خوردن، کدر شدن پوست جلوگیری می کنند.

تفاوت اصلی چنین کفش هایی در این است که گاهی اوقات تخیل طراحان آنها را به حدی می رساند که تشخیص آن با روندهای سبک پذیرفته شده بسیار دشوار است یا تزئینات بیش از حد روی آن وجود دارد. این پول دور ریخته شده است، به تصویر شما پیچیدگی نمی بخشد و بر سلیقه شما تأکید نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.