تولیدات آرکوپال

سرویس آرکوپال شیشه ماده قابل توجهی است که قرن ها بشر را مجذوب خود کرده و در خدمت آن بوده است. در دستان یک هنرمند، شیشه به وسیله ای همه کاره تبدیل می شود که به تنوع بی حد و حصری از تکنیک های شکل دهی و تزیین اجازه می دهد تا اشیایی با زیبایی و عملکرد عالی خلق کند. برش، حکاکی، میناکاری، نقاشی – به ذکر چند مورد. ظروف شمع ما از کریستال ساخته شده و به روش سنتی برش داده شده است که باعث می شود شیشه مانند الماس بدرخشد.

شیشه برش نجیب ترین در نظر گرفته می شود، زیرا به طور کامل با دست تزئین شده است. برش ها توسط صنعتگران با استعداد و با تجربه انجام می شود که قطعه را بر روی چرخ های فلزی در حال چرخش در زوایای مختلف فشار داده و حرکت می دهند تا یک الگوی مشخص تولید شود. این الگو تعیین می کند که ظرف پس از پرداخت چقدر براق می شود.

 ارکوپال جدید اگر تعجب می کنید که چگونه شیشه می تواند حرکت در برابر چرخ فلزی در حال چرخش را تحمل کند و خرد نشود، پاسخ اکسید سرب است. این یک ماده ضروری است که شیشه را نرم می کند. شیشه سرب دار به دلیل شفافیت و درخشندگی قابل توجهی که دارد کریستال نامیده می شود. شیشه می تواند تا 40 درصد اکسید سرب داشته باشد و کیفیت کریستال را تعیین می کند – دفعه بعد در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

 

سگ پاکوتاه ،کریستال برش به تعدادی از افراد نیاز دارد که با بالاترین استانداردهای کمال کار کنند تا سطح اوج کیفیت محصول نهایی را حفظ کنند. در ابتدا مخلوطی از مواد خاص ذوب می شود و به یک لیوان مذاب قرمز و داغ تبدیل می شود هر سازنده فرمول خود را مخفی نگه می دارد.

پس از رسیدن به دمای طراحی شده، تمام ناخالصی ها و حباب های هوا حذف می شوند تا محصول نهایی تا حد امکان شفاف شود شیشه را می‌توان با استفاده از تجهیزات خودکار تشکیل داد، اما در گلخانه‌های سنتی جمع‌آورنده یک گلوله از شیشه مذاب جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از یک لوله توخالی به نام لوله دمنده، هوا را به داخل آن می‌دمد.

قیمت سگ جیبی ،یک قالب یا یک صنعتگر ماهر می تواند شکل نهایی آن را بدهد. ساخت دست کنترل فرآیند تولید را می دهد که امکان ایجاد اشکال پیچیده ای را فراهم می کند که نمی توان آنها را به صورت مکانیکی ساخت در مرحله آخر، جسم تا دمای اتاق خنک می شود. این فرآیند کند است، اما بسیار مهم است، زیرا تضمین می کند که شی شیشه ای سخت و بادوام است. لیوان ما اکنون خالی نامیده می شود.

 

  • منابع:
    1. CRYSTAL GLASS – traditional technique of cutting glass

  • تبلیغات: 
  1. تفاوت چرم طبیعی با مصنوعی
  2. چراغ قوه ابزاری جهت روشنایی بیشتر
  3. 5 راز موفقیت از زبان ثروتمندان
  4. خرید شکر قهوه ای ارگانیک روبینا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.