درب اتاق خواب pvc و دلیل توقف خط تولید آن در شرکت آفریقا

تکنیک درب ضد سرقت چوب بلوط  مؤثرترین بود، که بیشترین درصد از کودکانی را برانگیخت که با انجام کار هدف موافقت کردند، به کمترین ورودی بزرگسالان برای حفظ مشارکت در کار نیاز داشت و بیشترین میزان کار دقیق را تولید کرد.

نکات برجسته
◄ تکنیک‌های انطباق بدون فشار می‌توانند بزرگسالان را وادار به رفتار نوع دوستانه‌تر کنند. ◄ آیا چنین تکنیک‌هایی می‌توانند بچه‌های مدرسه‌ای را وادار به انجام کارهای آکادمیک بیشتری با میل کنند؟ ◄ این آزمایش «پا در درب»، «درب در رو» و «تک درخواست» را مقایسه کرد. ◄ تکنیک Door-in-the-Face موثرترین بود. ◄ مزایا شامل انجام دقیق تکالیف منزل و نیاز به کمترین نظارت است.

قطعات بخش
شركت كنندگان
شصت کودک چینی کلاس دوم (30 پسر و 30 دختر؛ 6 تا 8 سال) در یک مرکز آموزشی بعد از مدرسه در هنگ کنگ با رضایت والدین شرکت کردند.

درب

این مرکز در درجه اول نظارت بر تکالیف و مراقبت از کودکان بعد از مدرسه را برای کودکان دبستانی ارائه می دهد. چنین مراقبت های بعد از مدرسه به طور گسترده در هنگ کنگ استفاده می شود، جایی که اکثر والدین ساعات کاری طولانی دارند. محیط تحقیق زمان کار در کلاس را در مدارس ابتدایی معمولی تقریب زد.

مواد محرک
سه مجموعه از تمرین های حسابی بود

نرخ توافق
به عنوان پایه، 7 نفر از 20 کودک (35٪) در شرایط کنترل تک درخواستی با انجام کاربرگ 20 سوالی موافقت کردند. در مقابل، 12 کودک از 20 کودک (60٪) در وضعیت پای در خانه و 18 کودک از 20 کودک (90٪) در وضعیت درب به چهره این کار را انجام دادند. مجذور کای تفاوت های معنی داری را در بین سه گروه نشان داد، χ2 (2، N = 60) = 12.8، P <.005.

شرایط Door-in-the-Face پاسخ های مطلوب تری نسبت به شرط کنترل، χ2(1، N = 40) = 12.9، p <.001

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.