دستگاه فشار خون omron m3 که دمای بدن را تنظیم می کند

برای اندازه گیری فشار خون، پزشک از دستگاه فشار خون omron m3 استفاده می کند که بیشتر به عنوان کاف فشار خون شناخته می شود.

کاف دور بازوی شما پیچیده شده و باد می شود تا جریان خون در شریان شما متوقف شود. همانطور که کاف به آرامی تخلیه می شود، پزشک از گوشی پزشکی برای گوش دادن به خونی که از طریق شریان پمپاژ می شود استفاده می کند.

این صداهای پمپاژ بر روی یک سنج متصل به کاف ثبت می شوند. اولین صدای پمپاژی که پزشک شما می شنود به عنوان فشار سیستولیک ثبت می شود و آخرین صدای فشار دیاستولیک است.

یک دستگاه دیجیتال همچنین دارای یک کاف است که دور بازوی شما می‌پیچد. برای باد کردن کاف، ممکن است لازم باشد از یک توپ فشاری لاستیکی استفاده کنید. با فشار دادن یک دکمه، انواع دیگر به طور خودکار باد می شوند.

پس از باد شدن کاف، فشار خود به خود به آرامی کاهش می یابد. صفحه نمایش بازخوانی دیجیتالی فشار خون سیستولیک و دیاستولیک شما را نشان می دهد.

دستگاه

پس از نشان دادن فشار خون، کاف خود به خود تخلیه می شود. در بسیاری از ماشین ها، قبل از استفاده مجدد، باید 15 تا 30 ثانیه صبر کنید.

مانیتور دیجیتال فشار خون اگر بدن شما هنگام استفاده از آن در حال حرکت باشد، دقیق نخواهد بود. همچنین، ضربان قلب نامنظم باعث می شود خواندن دقیق تر شود.

با این حال، مانیتورهای دیجیتال بهترین انتخاب برای اکثر مردم هستند.استفاده از مانیتور را با پزشک یا پرستار خود تمرین کنید تا مطمئن شوید که فشار خون خود را به درستی اندازه گیری می کنید.

بازوی شما باید حمایت شود، بازوی شما در سطح قلب باشد و پاها روی زمین باشند (پشت پشتیبان، پاها بدون ضربدر). بهتر است فشار خون خود را پس از حداقل 5 دقیقه استراحت اندازه گیری کنید.

زمانی که تحت استرس هستید، در 30 دقیقه گذشته کافئین مصرف کرده اید یا از محصولات تنباکو استفاده کرده اید یا اخیراً ورزش کرده اید، فشار خون خود را اندازه نگیرید.

صبح ها قبل از مصرف داروها و عصرها قبل از خوردن شام، حداقل 2 قرائت را با فاصله 1 دقیقه انجام دهید. سعی کنید BP را روزانه به مدت 5 روز اندازه گیری و ثبت کنید و سپس نتایج خود را به ارائه دهنده خود گزارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.