ساعت دنیل کلین اصل که محیط اطرافش را خوشبو می کند

اگر مچ باریکی دارید، ساعت دنیل کلین اصل را انتخاب نکنید زیرا که خیلی بزرگ و با ابهت باشد (مثلاً از نوع کرنوگراف). ممکن است مچ دست شما را سنگین کند و هر روز در هر حرکت خود بسیار اذیت شوید.

قطر برخی از ساعت ها بسیار بزرگ است، بنابراین بهتر است بدنه همراه با ساعد، به اندازه کافی عضلانی باشد تا بتوان آنها را پوشید. در غیر این صورت، واقعاً مدل نازک‌تری را انتخاب کنید که بسیار بهتر به مورفولوژی شما می‌چسبد.

همچنین به شکل ساعت خود توجه کنید، گرد، مستطیل شکل و حتی گاهی کاملاً نامتعارف، این برندها در نبوغ به رقابت می پردازند و دیگر در شکستن کدها با ارائه مدل های اصلی تردیدی ندارند. اما مراقب باشید: اصالت محدودیت هایی دارد!

برای تنظیم ساعت خود به محل دکمه(های) خود توجه ویژه ای داشته باشید. گاهی اوقات دستگیره های تنظیم می توانند واقعاً مانع شوند و تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که آن را بردارید!

ساعت چیزهای زیادی در مورد شما می گوید! اگر انتخاب می کنید ساعت بپوشید، از همه چیز بالاتر است تا دیده شود! از همان نگاه اول، روحیه شما را نشان می دهد. جزئیاتی در مورد شخصیت شما می دهد و سبک و مدرنیته را اضافه می کند.

ساعت

بنابراین ترجیح داده می شود با توجه به لباس روز خود انتخاب های درستی داشته باشید. شما مختارید این یا آن مدل را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید، من اینجا نیستم که قضاوت کنم بلکه برای نصیحت شما هستم.

ساعت شیک شهری: این ساعت پدر است، ساعت لباس با بند چرمی یا استیل ضد زنگ که با کت و شلوار شما جلوه ای شیک و آرام به شما می دهد. جدیت بیش از همه!
ساعت ورزشی: این ساعت برای ورزشکاران است، کسانی که دوست دارند با یا بدون کرنوگراف حرکت کنند. در انتخاب شیشه ای که در صورت ضربه یا حرکت ناگهانی روی مکانیزم نقش کامل خود را ایفا می کند دقت کنید.

برای پوشیدن در حین فعالیت های ورزشی خود اما نه تنها … با شلوار جین و یک تی شرت یقه دار برای یک استایل غیر رسمی نیز جای خود را پیدا می کند!
ساعت طراح: ایده آل برای مردانی که در زمان خود خوب هستند، کمی مد روز و مدرن بودن را با ساعتی با سبکی کمی آینده نگر به لطف صفحه نمایش دیجیتال دوست دارند.
ساعت اسکلتی: ساعت نسبتا کمیابی است که با سبک منحصر به فرد خود که در آن می توانید داخل مکانیزم را ببینید، توجه را به خود جلب می کند.

برندهای بیشتری روی این مدل ها کار می کنند. مطمئناً از شما خواسته می شود که مچ دست خود را دراز کنید تا نزدیکتر ببینید!
ساعت متصل: این ساعت در عصر زمان برای همه کسانی است که عاشق فناوری های جدید هستند. با این حال، آنقدر تعجب نخواهد کرد که توسط همه پوشیده شده است. انتخاب کنید که آیا واقعاً به آن نیاز دارید زیرا گرانتر از بقیه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.