شرکت فروش دستگاه حضور و غیاب برای اداره ها و سازمان ها

با خرید انواع دستگاه کنترل تردد از شرکت فروش دستگاه حضور و غیاب می توانید خرید موفقی را تجربه کنید.
یکی از مهمترین اقداماتی که مدیر شرکت ها در مجموعه خود اعمال می کنند مقدمات برای ایجاد نظم است. خرید دستگاه حضور و غیاب یکی از اقدامات مهم و اساسی در ایجاد نظم پرسنل آن شرکت است.

شرکت فروش دستگاه حضور و غیاب

خصوصیات نرم افزاری ،سخت افزاری و قیمت دستگاه حضور و غیاب

هر شرکت فروش دستگاه حضور و غیاب علاوه بر خدمات فروش این دستگاه اقدام به طراحی نرم افزار برای شرکت خریدار نیز می کند. نرم افزار ها معمولا مطابق آنچه شرکت خریدار نیاز دارد طراحی می شود. از آنجایی که تیم ما علاوه بر فروش انواع دستگاه کنترل تردد اقدام به فروش وب کیوسک می کند، طراحی نرم افزار این دستگاه نیز انجام می گیرد.

مشخصات سخت افزاری دستگاه حضور و غیاب

اگر بخواهیم به مشخصات سخت افزاری یک دستگاه حضور و غیاب بپردازیم باید از بدنه آن شروع کنیم چرا که بدنه مقاوم آن در برابر رطوبت و گرد و خاک از لازمه های یک دستگاه است که حتی در اشاره به مشخصات سخت افزاری دستگاه حضور و غیاب به آن تاکید می کنند. معمولا میزان مقاومت دستگاه حضور و غیاب در برابر گرد و خاک و رطوبت را با علامت اختصاری ip نشان می دهند.
نوع cpu و سرعت پردازش دستگاه، خواندن انواع کارت ها در دستگاه حضور و غیاب کارتی، و همچنین تشخیص بافت زنده از بافت مصنوعی و تقلبی در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی از دیگر مشخصات مهم در بخش سخت افزار است که هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب باید به آن توجه نمود.

شرکت فروش دستگاه حضور و غیاب
گواهینامه های بین المللی صادر شده برای دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

از نکات مهم دیگر که باید از شرکت فروش دستگاه حضور و غیاب طلب کنید این موضوع است که آیا دستگاه حضور و غیاب که معرفی می کند دارای گواهینامه های استاندارد بین الملل است یا نه؟
گواهینامه ها معمولا از سوی سازمان ها و اتحادیه های جهانی صادر می شود که دارای علائم اختصاری است.
این گواهینامه ها معمولا با توجه به کیفیت دستگاه و همخوانی با اقلیم و میزان استانداردهای آن سازمان و کشور در نظر گرفته شده است یا در دستگاه حضور و غیاب ، سلامت جانداران محیط را تضمین می کند.

شرکت فروش دستگاه حضور و غیاب


بطور مثال علامت CE که اختصار عبارت فرانسه “Conformité Européene” را نشان می دهد به معنای “سازگاری اروپایی” است هرگاه این علامت را را در مشخصات یک دستگاه حضور و غیاب دیدید بدانید آن دستگاه مورد تایید اتحادیه اروپا است.
به طور مثال دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد توسان که یک دستگاه حضور و غیاب ایرانی است، دارای گواهینامه CE از اتحادیه اروپا می باشد.

از شرکت فروش دستگاه حضور و غیاب معتبر خریداری کنیم

از مهمترین نکاتی که هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب باید به آن توجه کنیم اعتبار و خدمات پس از فروش شرکت فروش دستگاه حضور و غیاب است.
ممکن است شما دستگاهی باقیمت و کیفیت مناسب تهیه کنید ولی در صورت هر گونه اشکال احتمالی و عدم تخصیص خدمات پس از فروش به دلیل خرید دستگاه حضور وغیاب از شرکت های متفرقه با مشکلهای عدیده ای روبرو شوید.
جهت خرید دستگاه حضور و غیاب یا راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.