عرضه لوله پلی اتیلن شش اینچ در بورس به ضرر خریداران است

از آنجایی که مواد پلی اتیلن موجود در لوله پلی اتیلن شش اینچ انعطاف پذیر هستند، آنها حتی در بدترین شرایط کاری سهولت و دوام را نشان می دهند.

از سوی دیگر، در شرایط شدید دریا و آب و هوا، خاصیت ارتجاعی مواد با اثر میرایی خود، راحتی رانندگی را افزایش می دهد. نسبت به مواد فولادی، چوبی، آلومینیومی یا کامپوزیت سبک تر و راحت تر به هم وصل می شود.

بسیاری از راحتی های سازنده را در طول و بعد از مرحله تولید فراهم می کند. به لطف ویژگی ضد خوردگی پلی اتیلن، مقاومت و عملکرد خود را در تمامی شرایط کاری حفظ می کند.
مقاومت در برابر ضربه بسیار زیاد است و حتی در دماهای پایین نیز شکنندگی را نشان نمی دهند. به لطف افزودنی های اضافه شده به آن، استحکام آنها در دماهای بالا حفظ می شود.
کثیفی و آب را دفع نمی کند، مواد سمی ندارد و تمیز کردن آن بسیار آسان است. مقاومت بالایی در برابر سرما دارد. حتی از انجماد مایعی که در آن است نیز تأثیری بر آن نمی گذارد.

لوله
بر اساس مواد اولیه سبک تر و مقرون به صرفه تر از فولاد، آلومینیوم و چوب است. همانطور که قایق ها سبک تر هستند، هزینه های عملیاتی نیز کاهش می یابد.
نیازی به رنگ و نگهداری ندارد، تمیز کردن آن بسیار آسان است. در بسیاری از کاربردها، هیچ پوشش ضد رسوب یا پوشش محافظ دیگری مورد نیاز نیست.

لوله HDPE چیست؟ (پلی اتیلن): HDPE یک ماده پلی اتیلن با چگالی بالا است که از نفت به دست می آید. این نام از کلمه انگلیسی “پلی‌تیلن با چگالی بالا” گرفته شده است.

در مقایسه با سایر پلی اتیلن ها، از LDPE (پلی اتیلن کم چگالی) جامدتر، قوی تر و سخت تر است، اگرچه سخت تر است. 1.75 کیلوگرم تقریبا از روغن، 1 کیلوگرم. مواد خام HDPE به دست می آید.

HDPE سبک تر از آب است. می توان آن را با استفاده از فناوری ریخته گری یا به روش اکستروژن تولید کرد، می توان آن را در ماشین ابزار پردازش کرد و با استفاده از روش های جوشکاری خاص ترکیب کرد. ترکیب کردن با استفاده از چسب بسیار دشوار است.

اگرچه HDPE از نظر ظاهری شبیه به LDPE است، اما جرم مولکولی آن بیش از 150000-400000 است. مقاومت خوب در برابر آب، مواد شیمیایی.

این مقاومت در شرایط نوری و بیرونی و همچنین در LDPE با افزودنی های ویژه (کربن سیاه) قابل افزایش است. خواص مکانیکی بسیار خوب است، به خصوص ضربه و استحکام کششی بالا است.

با برخی از پرکننده ها، خواص بیشتر بهبود می یابد. به طور معمول استحکام کششی در حدود 225-350 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. مقاومت دمایی بالای 100 درجه سانتیگراد است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.