فروشنده ی حنا هندی سنتی یکی از سرکردگان داعش در سوریه را هدف قرار داد

انگشتان را با حنا هندی سنتی طراحی کنید. بخش انگشت خال کوبی حنا اغلب از الگوهای تکراری طولانی استفاده می کند. اینها ممکن است بازنمایی های «طبیعی» (مانند برگ ها، قطره های آب یا گل) یا طرح های انتزاعی تر (مانند چرخش، اشکال، یا خطوط بافته شده) باشند.

با استفاده از مداد، انگشتان خالکوبی حنای خود را طراحی کنید. با قلم تمام کنید. هنگامی که طرح نهایی خود را ایجاد کردید، با دقت طرح مداد خود را با خودکار ردیابی کنید.

اگر قصد دارید از این طرح به عنوان شابلون استفاده کنید حتما از خودکار استفاده کنید. هنگامی که طرح را با قلم ردیابی کردید، تمام علائم مداد را کاملاً پاک کنید.

وسایل را جمع آوری کنید. به منظور ایجاد خمیر حنا و استفاده از خال کوبی حنا، به چند وسیله اولیه نیاز دارید. شما به دو کیسه چای سیاه، آب و یک کتری (برای تهیه چای)، یک کیسه پلاستیکی و یک بطری پلاستیکی کوچک با درب نوک تیز نیاز دارید.

حنا

همچنین می‌خواهید چند دستمال کاغذی در دسترس داشته باشید، زیرا حنا ممکن است کمی کثیف باشد. می توانید یک بطری پلاستیکی کوچک با درب نوک تیز را در یک فروشگاه صنایع دستی (معمولاً برای رنگ استفاده می شود) یا یک فروشگاه لوازم آرایشی (معمولاً برای رنگ مو استفاده می شود) پیدا کنید.

چای را با پودر حنا مخلوط کنید. 3-4 قاشق غذاخوری را مخلوط کنید. چای سیاه سرد با 2 قاشق غذاخوری پودر حنا در یک کیسه پلاستیکی. کیسه را در دستان خود حرکت دهید تا مطمئن شوید که به طور یکنواخت مخلوط شده و همه توده ها از بین رفته اند. بگذارید این مخلوط دو ساعت بماند.
خمیر شما باید به قوام خمیر کیک باشد.خمیر را به یک بطری کوچک با درب نوک تیز منتقل کنید. با استفاده از یک قیچی، یک گوشه از کیسه پلاستیکی حاوی خمیر را ببرید.

خمیر حنا را از این دهانه و داخل بطری پلاستیکی کوچک فشار می دهند. از این بطری برای مالیدن خمیر حنا به پوست خود استفاده خواهید کرد.
بسته به اندازه طرح خود، ممکن است بخواهید با انتقال کمی از خمیر خود شروع کنید. هر خمیر استفاده نشده باقی مانده را می توان تا دو هفته در یک ظرف در بسته در یخچال نگهداری کرد. استفاده از یک بطری کوچک به استفاده از خمیر با قلم مو ترجیح داده می شود.
شما همچنین می توانید از کیسه های پلاستیکی برای استفاده از حنا خود استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.