فروش شیره انگور گلپایگان در بوشهر موجب مرگ ماهیان دریایی شد

ساده ترین راه برای استفاده از شیره انگور گلپایگان این است که آن را در پخت قرار دهید و 1/3 قسمت شکر را با شیره انگور جایگزین کنید. همچنین می توان از آن برای مارینادهای گوشت یا ماهی در دستور العمل های شیرین و خوش طعم استفاده کرد.

اگرچه طعم شیره انگور خاص است، اما شیره انگور برای طعم دادن به کلوچه ها، کیک ها، دسرها، ساندویچ های اسنک، ماست ها، سالادهای میوه تازه … به تنهایی یا با جایگزینی 1/3 قسمت شکر با شیره انگور استفاده می شود.

شیره انگور طعم آن را تقویت می کند و حتی پیشنهاد می کنم آن را روی سبزیجات بخارپز مانند سیب زمینی شیرین، کدو تنبل، گل کلم یا رومانسکو، مارچوبه امتحان کنید… همچنین با ادویه جات ترشی جات هم می شود. همچنین می توان از آن برای مارینادهای گوشتی و ماهی شیرین و خوش طعم استفاده کرد.

طعم شیره انگور ممکن است برای همه جذاب نباشد، بنابراین از آن کم استفاده کنید. همچنین می توان از آن برای طعم دادن به سس های لذیذ استفاده کرد و آن را با کمی آب یا روغن رقیق کرد تا روان تر شود.

شیره

شیره انگور را ارگانیک و تصفیه نشده انتخاب کنید تا از تمام علاقه آن بهره مند شوید. در کمد و دور از نور خنک می ماند. قبل از شروع به تهیه شیره انگور، انگور را خوب بشویید. آنها را داخل کیسه پارچه ای بریزید و خوب له کنید.

آب به دست آمده را در یک قابلمه عمیق حدود دو بار بجوشانید. خاک شیره انگور را در ظرفی بریزید و پهن کنید. آب انگور پخته شده را روی آن بریزید.

پس از مخلوط شدن روی شیره انگور را با پارچه بپوشانید و بگذارید 24 ساعت بماند. بعد از این مرحله روی لگن را بپوشانید و صبر کنید تا خمیر روی زمین بنشیند.

بعد از این مرحله دو بار با پارچه پنیر صاف کنید. ساقه را که به پایین فرو ریخته است، به آرامی روی آن نبرید و به پایین رها نکنید. شیره انگور را خوب بجوشانید. وقتی شروع به جوشیدن کرد، کف روی آن جمع می شود، آن را با آبکش بگیرید و بگذارید بجوشد.

وقتی هوا تاریک شد، درب پیشانی را محکم کنید و آنها را برگردانید. می توانید روی آن را با پتو بپوشانید و 1 شب صبر کنید و با لذت مصرف کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.