مردی در اجاق گاز جواهریان طلاهای همسرش را مخفی کرد

اجاق گاز قسمت بالایی اجاق گاز با فر یا اجاق گاز جداگانه و مستقل است که باید در کابینت آشپزخانه ادغام شود. از نظر راحتی و راحتی، اجاق گاز را نباید در نزدیکی سینک ظرفشویی نصب کرد، زیرا در هنگام شستن ظرف ها خطر سوختن وجود دارد.

انتخاب اجاق گاز جواهریان بدون دانستن برخی ظرافت ها بسیار دشوار است. قالب های داخلی در حال حاضر بسیار محبوب هستند. آنها به طور هماهنگ در فضای داخلی قرار می گیرند. قبل از انتخاب یک اجاق گاز توکار، باید با مشخصات فنی اصلی محصولات آشنا شوید.

همچنین، محل دال نزدیک درها به همین دلیل بسیار مؤثر نخواهد بود به هر حال می توانید چیزی داغ را روی اجاق گاز آویزان کنید.

در مورد استانداردهای ایمنی: اجاق گاز باید دور از پنجره باشد، برای جلوگیری از آتش گرفتن پرده ها، باید در مجاورت شیرهای قطع گاز باشد.

این استاندارد به منظور قطع فوری گاز در صورت خرابی اجاق گاز وضع شده است. همه اقلام دیگر (یخچال، مایکروفر، کابینت) باید حداقل 15 سانتی متر دورتر باشند. نصب باید به گونه ای انجام شود که فاصله از کابل سخت بیش از 4 متر نباشد.

اجاق

قبل از هر چیز باید توجه داشت که اجاق گاز بسیار سریعتر از اجاق گاز برقی گرم می شود. برای شروع گرم کردن غذای مورد علاقه‌تان، کافی است ظرف را روشن کنید.

این را نمی توان در مورد اجاق برقی گفت. در این مورد، شروع پخت و پز باید صبر کنید تا سینی کاملاً گرم شود. علاوه بر این، اینها همه نکات منفی نیستند که مدل های الکتریکی را مشخص می کنند.

واقعیت های مدرن: صفحاتی که امروزه می توان خریداری کرد به طور قابل توجهی با صفحاتی که در زمان شوروی استفاده می شد متفاوت است.

این هم در مورد عملکرد فنی و هم برای طراحی نوآورانه صدق می کند. در حال حاضر طیف وسیعی از اجاق گازها بسیار زیاد است. همه مدل ها ویژگی های خاص خود را دارند.

انتخاب اجاق گاز بر اساس پارامترها بسیار دشوار است. ابتدا باید در مورد ویژگی های مورد نیاز تصمیم بگیرید. خنک کننده سریع را می توان به مزایای اجاق گاز نسبت داد.

می تواند غذا را خراب کند. اجاق گاز برقی برای مدت طولانی خنک می شود که در مورد اجاق گاز نمی توان گفت. در حالت دوم می توانید به سادگی مشعل را خاموش کنید و ساکت باشید تا غذا شروع به سوختن نکند. بنابراین کارشناسان توصیه می کنند که انتخاب را روی اجاق گاز متوقف کنید.

اجاق گازهای مدرن بسیار متفاوت از پیشینیان شوروی خود هستند. مشخصات فنی و طراحی های به روز خبر خوبی هستند. علاوه بر این، دامنه چنین مدل هایی واقعاً بسیار گسترده است.

علاوه بر این، هر نوع تجهیزات ویژگی ها و توانایی های خاص خود را دارند. با این حال، قبل از انتخاب یک اجاق گاز، باید با قوانینی آشنا شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.