مرکز فروش اسکنر اثر انگشت دفاتر اسناد رسمی

اسکنر اثر انگشت دفاتر اسناد رسمی از مهمترین دستگاه هایی است که می تواند دفترخانه ها را از لحاظ احراز هویت و جلوگیری از تقلب یا خطا حفظ کند. در این مقاله شما را با مشخصات یک اسکنر اثر انگشت امن آشنا می سازیم. امنیت در دفتر خانه و یا مرکز اسناد شما طبیعتا به رعایت و دقت در نکاتی است که در اینجا اشاره خواهیم نمود.

چرا اسکنر اثر انگشت دفاتر اسناد رسمی بهتر از کارت شناسایی است؟

برای خیلی از ما سئوالی مطرح می شود که مگر امضاء یا تشخیص هویت با کارت شناسایی، چه مشکلی دارد که جدیدا در دفترخانه های از اسکنر اثر انگشت استفاده می شود؟
چرا برای ورود و خروج ثبت اثر انگشت یکی از چند اصول احراز هویت شناخته می شود؟
ما برای پاسخ به این سئوال وقتتان را نمی گیریم تا سریعتر به مسائل مهمتر بحثمان یعنی اسکنر اثر انگشت دفاتر اسناد رسمی برسیم.
خلقت بافت اثر انگشت، توسط خداوند متعال به گونه ای است که درهیچ فردی مشابه هم پیدا نمی شود. حتی هر 10 انگشت یک انسان بافتی متفاوت دارد. این خود دلیلی بر کاربرد بالای اثر انگشت در احراز هویت است.
ممکن است فرد اپراتور نتواند ارباب رجوعی که تصویر کارت شناسایی اش، با ریش است ولی در دفتر پیشخوان یا اسناد رسمی، با ریش پرفسوری، حضور و به هم رسانده است را تشخیص دهد؛ و یا اینکه تشخیص ارباب رجوع با یک گریم ساده که قصد فریب و دور زدن قانون را دارد، شاید مشکل باشد.در این حالت عملکرد بیولوژبکی مانند اسکنر اثر انگشت که این روزها جایگزین امضا هم هست بهترین پیشنهاد است.

چه نوع اسکنر اثر انگشتی برای دفاتر اسناد رسمی مناسب است؟

اسکنرهای اثر انگشت نیز به تدریج پیشرفت و با تکنولوژی روز طراحی شدند. اسکنر اثر انگشت با سنسور نوری (اپتیکال optical)، اسکنر با سنسور خازنی (capacitance)، سنسور حساس به فشار و سنسور امواج مافوق صوت از نمونه اسکنرهای اثر انگشت هستند که یک کاربرد دارند ولی برخی در تضمین امنیت مورد تایید هستند و برخی خیر.
بطور مثال اگر اسکنر اثر انگشت در دفاتر اسناد رسمی (مثلا خازنی) باشد تقلب راحت صورت می گیرید و با ساخت قالب تقلبی اثر انگشت، خیلی راحت می توان خود را جایگزین فردی دیگر معرفی نمود. اما اسکنر اثر انگشتی که به تشخیص حرارت و بافت زنده انسان از بافت تصنعی، می پردازد می توان بعنوان اسکنر اثر انگشت دفاتر اسناد رسمی استفاده نمود.

کاربردهای شگفت انگیز اسکنر اثر انگشت

ما تا اینجا در بین مطالبمان به کاربردهای اسکنر اثر انگشت اشاره کردیم. ولی لازم است بدانید اسکنر اثر انگشت باید به مراکز ثبت احوال یا مراکز بین المللی متصل باشد تا بتوان برای عملکردهای مهمتری مورد استفاده قرار گیرد.
در این صورت حتی می توانید از اسکنر اثر انگشت در گمرک مرزی و یا بعنوان پاسپورت استفاده نمایید. در کشورهای اروپایی از این قابلیت استفاده می شود. اسکنر اثر انگشت سوپریما g10 از پیشرفته ترین اسکنر با این قابلیت به شمار می آید. سرعت ودقت صفحه سنسور بزرگ این اسکنر از دلایل پرکاربرد بودن آن است.
ما برای حمایت از تولید ملی و رضایت شما مشتریان یک اسکنر اثر انگشتی با کیفیت دیگر هم به شما معرفی می کنیم. اسکنر اثر انگشت ایرانی ۳۰۰+Combo تولید این مجموعه است. مجهز بودن به کی پد و کارتخوان ، اسکنر اثر انگشت ایرانی ۳۰۰+Combo را متفاوت و متمایز نسبت به دیگر اسکنر های اثرانگشت کرده است.

فروش اسکنر اثر انگشت با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش، ضمانت و نصب از سیاستگزاری های این مجموعه به شمار می آید.

اسکنر اثر انگشت دفاتر اسناد رسمی
اسکنر اثر انگشت سوپریما g10

اسکنر اثر انگشت دفاتر اسناد رسمی
اسکنر اثر انگشت ایرانی ۳۰۰+Combo
کاربردهای شگفت انگیز اسکنر اثر انگشت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.