مصرف مغز تخمه کدو مزمز به صورت روزانه موجب کاهش وزن در کودکان می شود

مغز تخمه کدو مزمز دانه های خوراکی، مسطح و بیضی شکلی هستند که در مرکز میوه کدو تنبل یافت می شوند. هنگامی که از گوشت خارج می شوند، می توان آنها را شسته و برشته کرد، یا ساده یا با طعم های دیگر مانند گیاهان و ادویه جات ترشی جات برای ایجاد یک میان وعده خوشمزه و ترد.

طیف کامل راهنماهای فواید سلامتی ما را کشف کنید و یاد بگیرید که چگونه مغز تخمه کدو خود را بو دهید. همچنین برخی از دستور العمل های خوشمزه مغز تخمه کدو ما را بررسی کنید، از کوکی های شکلاتی گرفته تا مخلوط دانه های ادویه دار.

ممکن است از تعادل قند خون حمایت کند: مطالعه‌ای که فواید مغز تخمه کدو همراه با بذر کتان را بررسی می‌کند، نشان می‌دهد که ممکن است در پیشگیری از عوارض دیابت، مانند کلسترول بالا و سطح قند خون مفید باشد.

خواص هیپوگلیسمی مغز تخمه کدو ممکن است به افراد مبتلا به دیابت کمک کند تا سطح قند خون را بهتر مدیریت کنند. قلب سالم: مغز تخمه کدو منبع خوبی از چربی های اشباع نشده از جمله اسید آلفا لینولنیک (ALA) هستند.

خشکبار

شواهد خوبی وجود دارد مبنی بر اینکه خوردن مغز تخمه کدو به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل به دلیل محتوای ALA ممکن است برای قلب و پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی مفید باشد.

یک مطالعه در سال 2011 همچنین نشان داد که روغن مغز تخمه کدو به بهبود سطح کلسترول در زنان یائسه کمک می کند. علاوه بر این، مغز تخمه کدو منبع مفیدی از منیزیم است و ممکن است به تنظیم فشار خون کمک کند، اما تحقیقات بیشتری در مورد نقش منیزیم در این زمینه مورد نیاز است.

سرشار از آنتی اکسیدان هستند: مغز تخمه کدو منبع خوبی از آنتی اکسیدان ها هستند که ممکن است به از بین بردن رادیکال های آزاد که مسئول آسیب سلولی هستند کمک کند.

یک مطالعه جالب نشان داد که تخمه کدو تنبل با کاهش قابل توجه خطر ابتلا به سرطان سینه در زنان یائسه در مقایسه با عدم مصرف همراه است و مطالعه دوم نشان داد که ممکن است به محافظت از زنان قبل از یائسگی نیز کمک کند.

ممکن است خطر سرطان را کاهش دهد: در حالی که هیچ “ابرغذایی” واحدی وجود ندارد که بتواند از سرطان پیشگیری کند، و برخی از عوامل خطر سرطان با رژیم غذایی ارتباطی ندارند.

شواهدی وجود دارد که خوردن یک رژیم غذایی سالم ممکن است خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد. رژیم های غذایی سرشار از مغز تخمه کدو با کاهش خطر ابتلا به برخی سرطان ها از جمله سرطان سینه، پروستات و روده بزرگ مرتبط است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.