مقایسه دمپایی روفرشی و کفش‌های سنتی بومی های آمریکا

دمپایی‌های روفرشی موکاسین که در ابعاد مختلف به کفش‌های سنتی بومی‌های آمریکا مد می‌شوند، گزینه‌ای هستند که در آغاز قرن بیستم بسیار محبوب بودند، در اواخر قرن چهارم کمی مورد توجه قرار گرفتند.

اما در حال حاضر از محبوبیت دوباره ای برخوردار است، به خصوص در میان مردان جوان تر.

دمپایی مردانه پلاستیکی بسیار شبیه به یک کفش استاندارد در فضای باز است، به دلیل این واقعیت که هم رویه و هم زیره آن به گونه ای ساخته شده اند که محکم تر و بادوام تر باشند.

آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها و مواد موجود هستند، اگرچه جیر و چرم مانند سایه های مختلف قهوه ای محبوب هستند و برخی از آنها دارای تزئیناتی مانند دوخت دستی و حتی منگوله هستند.

دمپایی روفرشی جدید سرگرم کننده و رنگارنگ هستند و این اصطلاح طیف وسیعی از سبک ها و طرح ها را در بر می گیرد، از شخصیت های کارتونی محبوب گرفته تا گزینه های خنده دار به شکل حیوانات.

آنها از نوع دمپایی هایی هستند که مردم برای کریسمس به یکدیگر هدیه می دهند و از نظر سبک اولیه نیز بسیار متفاوت هستند.

در حالی که اکثر مردم هرگز با دمپایی‌های جدید خود به بیرون از خانه نمی‌روند، به‌طور عجیبی، گروهی از شیک پوشان جوان در چین و ژاپن اخیراً به این نتیجه رسیده‌اند که انجام این کار بسیار جالب است و اکنون دیدن زنان و نه فقط نوجوانان در خارج از خانه چندان غیرعادی نیست.

برخی از زنان تاجر آسیایی که می‌گویند «به این دلیل است که حق دارند احساس راحتی کنند»، حتی دمپایی‌های جدید خود را در سالن می‌پوشند.

شبیه جوراب هستند، شما آنها را مانند جوراب می پوشید و آنها اغلب از مواد مشابه جوراب ساخته می شوند.

اما جوراب‌های دمپایی روفرشی ضخیم‌تر و بادوام‌تر هستند و زیره‌هایی دارند که بیشتر شبیه کفی‌های دمپایی استاندارد ساخته می‌شوند.

برخی از افراد حتی دوست دارند در آنها بخوابند و از آنجایی که پوشیدن آنها بسیار آسان است – و بسیار گرم – این روزها انتخاب بسیار محبوبی هستند، به خصوص در میان زنان و کودکان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.