پالتو زنانه پلنگی که تغییر سایز می دهد

اگر نمی‌دانید پالتو شنل چیست، یک لباس بیرونی خط A را تصور کنید که به‌جای آستین‌ها، حالت‌های سیلوئت و چاک‌دار دارد. این می تواند از هر طولی باشد (از مینی تا ماکسی).

یک نوع کلاسیک: پالتو زنانه پلنگی دارای سیلوئت گشاد، جیب های تکه ای، کمربند، اما بدون دکور است. این مدل سختگیرانه مورد تقاضا طرفداران سبک تجاری است.

یک رستگاری واقعی برای دخترانی که می خواهند حداقل به صورت بصری شکل خود را اصلاح کنند. این سبک در دهه 60 ظاهر شد. اگر سعی کنید بفهمید پالتو پیله چیست، قطعا متوجه خواهید شد که دارای برش بسیار گشاد و ته باریکی است و طول آن از باسن تا وسط ساق پا متفاوت است.

یک پالتو معروف به عنوان یک نوع لباس بیرونی در قرن هفدهم دور به لطف فرانسه تبدیل شد. این مورد کمد لباس هم در پاییز و هم در زمستان و هم در تابستان رایج است. در فرآیند تولید محصولات برای هر یک از این فصول، انتخاب پارچه هایی با بافت های مختلف مشخص است.

پالتو

تصور کمد لباس یک فرد مدرن بدون حداقل یک پالتو در آن غیرممکن است. پالتو راحت، راحت، شیک است. این می تواند به یک لهجه روشن در تصویر شما تبدیل شود. یک کت خوب انتخاب شده عیوب را پنهان می کند و بر زیبایی چهره تأکید می کند.

مدل های زیادی وجود دارد که در سبک، رنگ، ساختار پارچه متفاوت است. پالتو را می توان با هر نوع لباسی ترکیب کرد، به عنوان مثال: با یک پالتو و شلوار تجاری سخت، لباس ورزشی و سبک غیررسمی.

شما می توانید یک پالتو برای فصل گرم بهار یا اوایل پاییز از ترمه، ژاکت، مخمل و غیره انتخاب کنید، یا می توانید از موادی برای فصل سرد انتخاب کنید: اواخر پاییز یا زمستان مانند پشم، تیوید، پرده و غیره. .

طول پالتو کاملاً متنوع است: از مینی و میدی تا ماکسی. انواع خاصی از پالتو ها را فقط می توان با چکمه های کلاسیک پوشید و برخی از مدل ها با کفش های کتانی مد روز به خوبی ست می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.