چگونه با هودی سفری هیجان انگیز را تجربه کنیم

3. راحتی
سوئیشرت های کلاه دار همیشه بسیار راحت هستند، صرف نظر از برند یا طرحی که خریداری می کنید. این عمدتا به دلیل نوع مواد نرمی است که آنها از آن ساخته شده اند.

نوعی شیشه کوچک که چیزهای ریز بسیاری از سویشرت‌های کلاهدار از پارچه‌ای ساخته شده‌اند که طوری طراحی شده‌اند که تقریباً شبیه یک پتوی نرم هستند. به همین دلیل است که هنگام پوشیدن آن احساس راحتی زیادی می کنید.

4. سبک
این بیشتر به علاقه مندان به مد در آنجا مربوط می شود. داشتن یک سویشرت کلاهدار مناسب و مناسب برای این موقعیت، شما را شیک‌تر نشان می‌دهد و واقعاً حس مد شما را نشان می‌دهد. این لباس ها به خصوص اگر از مد خیابانی الهام گرفته باشید عالی هستند. یک جفت عینک آفتابی فانتزی و یک کلاه زیبا به آن اضافه کنید، و چشمانتان به خیابان ها می چرخد.

چه زمانی باید هودی بپوشیم
احتمالاً تا به حال می دانید که هودی بی تی اس تقریباً برای هر موقعیتی مناسب هستند. می‌توانید آن‌ها را زمانی که بیرون سرد است بپوشید تا به دلیل درصد بالای پنبه‌ای که دارند، شما را گرم نگه دارند.

همچنین می‌توانید آن‌ها را در مناسبت‌هایی بپوشید که در مرز رسمی و غیررسمی قرار دارند. شاید در حال ملاقات با دوستان یا اعضای خانواده هستید یا شاید در حال هزینه راه اندازی خط تولید نوار تیپ ملاقات با شرکای تجاری هستید که به شما بسیار نزدیک هستند.

5. گزینه های طراحی خود را بشناسید
هودی های سایز بزرگ را می توان از هر چیزی از 100% پنبه گرفته تا مش پلی پنبه ای سبک ساخت. شما می توانید آنها را در طرح های زیادی از ضخیم و پف کرده تا نازک و صاف پیدا کنید. در اینجا بهترین گزینه های شما برای سبک های مختلف وجود دارد:

برای زمستان – پارچه های سنگین تری مانند واکس سفید ترکیبات پشمی، پنبه ای یا پلی پنبه ای را انتخاب کنید، به خصوص اگر در مناطق سردتر زندگی می کنید.

  • منابع:
  1. Guide on Hoodies: Factors to Consider When Buying Your Next Hoodie
  • تبلیغات:
  1. آب سیب می تواند پوکی استخوان را به مرور کاهش دهد
  2. درب برقی با فناوری خاص
  3. چراغ لامپ پنل سقفی روکار
  4. تحقیقات علمی نشان می دهد که دارچین فواید سلامتی نیز دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.