کشف بلوک دیواری توپر فضایی عجیب روی زمین

بلوک دیواری توپر منبسط شده به طور گسترده در ساخت و ساز استفاده می شود. از آنها برای پارتیشن های داخلی و دیوارهای باربر استفاده می شود.

شرط اصلی این است که ساختمان باید کم ارتفاع باشد. هنگام ساخت ساختمان های بلند، به ندرت از آنها استفاده می شود به دلیل بار زیاد، ممکن است ترک هایی روی سطح ظاهر شود.

توصیه می کنیم برای ایجاد گاراژ، حمام، خانه های خصوصی، یک بلوک دیواری توپر را خریداری کنید. این آجر بتنی سفالی قادر است حداقل 35 چرخه انجماد و ذوب را تحمل کند.

می توان از آن برای ساخت محل برای اهداف مختلف در شرایط سخت آب و هوایی استفاده کرد. سنگ از رطوبت عبور نمی کند، در معرض قالب نیست. بلوک دارای خواص جهانی است، می تواند برای ساخت دیوارهای خارجی و داخلی به صورت عمودی یا افقی استفاده شود.

بلوک

ویژگی های بلوک های بتنی سفالی منبسط شده: طرف بیرونی مواد به هیچ وجه تزئین نشده است، بنابراین شما نمی توانید بدون دکوراسیون خارجی انجام دهید.

هدف آن ساخت دیوار است. سطح یکنواخت است پس از بتونه کاری می توان آن را گچ کاری کرد، رنگ کرد، با کاشی تزئین کرد. بتن سفالی منبسط شده سطح بالایی از محافظت در برابر اتلاف گرما را فراهم می کند و صداهای اضافی را وارد خانه نمی کند.

اگر نزدیک یک جاده شلوغ زندگی می کنید، اتاق ساکت تر خواهد بود. برای تخمگذار این مصالح ساختمانی، مخلوط های پیچیده مورد نیاز نیست. یک ملات سیمان ساده کافی است.

مزایای عملیاتی استفاده از بلوک های دیوار بتنی سفالی منبسط شده با مزایای اقتصادی همراه است. برای تخمگذار محصولات بتنی رسی، نیمی از ملات مورد نیاز است (در مقایسه با آجرهای سنتی).

در عین حال ، سرعت ساخت و ساز 4-5 برابر افزایش می یابد و خود سازه ها بسیار سبک تر می شوند ، که باعث می شود به میزان قابل توجهی در ترتیب فونداسیون صرفه جویی شود.

محصولات حاصل از این ماده که مطابق با تمام الزامات و استانداردهای تکنولوژیکی تولید می شوند، خواص عملکردی خود را به مدت 60 سال حفظ می کنند. همچنین شایان ذکر است که آنها به راحتی حتی بدون استفاده از تجهیزات بالابر مخصوص روی هم قرار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.