گیت کنترل تردد ارزان تر از قیمت بازار

همیشه برای خرید یک گیت کنترل تردد ارزان بودن و کیفیت بالای آن برای مشتری اهمیت دارد. در واقع علاوه بر کیفیت بالای آن مواردی چون قیمت گیت کنترل تردد، و اهداف اقتصادی در خرید آن مهم است. که در این زمان تحقیقات جهت خرید گیت کنترل تردد آغاز می شود. بهترین پیشنهاد برای خرید گیت کنترل تردد ارزان یا قیمت مناسب مشاوره با تیم پشتیبانی ما است.

آیا TP102 گیت کنترل تردد ارزان و با کیفیت است؟

برای نحوه اطلاع از قیمت گیت کنترل تردد و خصوصیات آن این مطلب را دنبال نمایید.
در واقع گیت کنترل تردد مهمترین فیلتر عبور است چرا که اگر کیفیت آن و نظارت برآن مطلوب باشد در داخل یک شرکت یا اداره امنیت کامل برقرار خواهد بود.
درواقع می توانیم گیت کنترل تردد را به ورودی مرز هر کشور تشبیه کنیم که در صورت کنترل قوی، داخل کشور از امنیت بالایی برخوردار است.

گیت کنترل تردد ارزان

نحوه اطلاع از قیمت گیت کنترل تردد TP102

گیت کنترل تردد TP102 یک گیت عبور و مرور خارجی است که در ادامه که به توضیحات و مشخصات آن می پردازیم بر کیفیت بالای آن صحه خواهیم گذاشت.
به دلیل اینکه این گیت یک دستگاه کنترل تردد وارداتی است ، معمولا قیمت آن در حال افزایش و کاهش مداوم است. به این دلیل قراردادن قیمت بروز آن در سایت واقعا مقدور نیست.
لذا جهت اطلاع از لیست قیمت این گیت کنترل تردد با ما در تماس باشید.

گیت کنترل تردد ارزان

ابعاد گیت کنترل ترددTP102

گیت کنترل ترددTP102 مطابق استانداردهای جهانی تولید شده است که این موضوع در ابعاد این گیت با دقت عمل بیشتر رعایت گردیده است. طول این گیت :۱۱۸سانتیمتر عرض آن :۲۷ سانتیمتر و ارتفاع :۱۰۰سانتیمتر است. عرض راهروی این گیت کنترل تردد ۶۰سانتیمتر است.

مشخصات گیت کنترل تردد TP102

  •  تغذیه ورودی ۲۲۰ ولت
  • دمای عملکرد ۵۰+ ~  ۳۰- درجه
  • قابلیت اتصال به انواع دستگاه حضور و غیاب نظیر دستگاه حضور و غیاب  کارتی، اثر انگشتی تشخیص چهره
  • امکان كنترل توسط حراست از طریق ریموت با اتصال به شستی
  • امکان همخوانی با سیستم اعلام حریق و خروجی های اضطراری
  • دارای بدنه مستحکم تمام استیل ضد زنگ

گیت کنترل تردد TP102 را کجا استفاده کنیم؟

گیت عبور و مرور TP102 یک گیت میله ای است که در بازار آن را گیت 3 شاخه نیز می شناسند. در واقع این نوع گیتها به حراست کمک می کند تدابیر بهتری در کنترل عبور و مرور ها داشته باشد.
گیت TP102 برای مراکز امنیتی کاربرد مناسبی دارد دیگر موارد استفاده از این گیت اداره و شرکتها فروشگاه های زنجیره ای، اتوبوسهای درون شهری و ترمینالها، فرودگاه ، و مترو است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.