مشاوره و سفارش

اسکنراثرانگشت

اسکنراثر انگشت و تکنولوژِی آن به قدری پیشرفته است که امروزه جایگزینی مناسب برای کارت شناسایی شده است. به گونه ای که در کشورهای مختلف از این تکنولوژِی برای احراز هویت در مرزها نیز استفاده می شود و می توان گفت که استعلام و احراز هویت از طریق اسکنر اثر انگشت به صورت بین المللی صورت می گیرد. این کاربرد اعتماد به این اسکنرها را عیان می سازد.

دستگاه کنترل تردد

خرید دستگاه کنترل تردد از دیرباز تاکنون، کنترل تردد یکی از مهمترین معیارها در جهت ایجاد امنیت یک قلمرو بوده است. به گونه ای که برای ورود افراد و کنترل ترددها در یک حکومت استحکامات و ترفندهای خاص استفاده می کردند. با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، امکانات پیشرفته تری برای کنترل ترددها و عبور و مرور اختراع شد. بگونه ای که سهولت و دقت بیشتری در رصد ترددها را بدنبال داشته است.

دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره

نوع شغل می تواند تعیین کند که چه نوع دستگاه حضور و غیاب برای آن مجموعه نیاز است. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره باشد یا اثر انگشت ویا کارتی . مثلا به مشاغل سخت مانند تراشکاری یا نقاشی توصیه می شود دستگاه حضور غیابی که استفاده می کنند نیازی به سنسور اثر انگشت ندارد .معمولا بواسطه شغل سخت آثار بافت اثر انگشت مخدوش یا ازبین می رود. شاید شغل به گونه ای باشد که دستگاه حضور و غیاب در معرض رطوبت و گردو خاک است که در اینجا IP دستگاه را باید در نظر بگیریم.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع دستگاه امنیتی

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

مدیر مجموعه ما

۰۹۱۲۰۰۰۰۰۰۰

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگيريد